Pokazywanie postów oznaczonych etykietą serek wiejski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą serek wiejski. Pokaż wszystkie posty

środa, 23 lipca 2014

34.

Troszkę mnie nie było ehh.. Jednak to wcale nie oznacza, że skończyłam z dietą :) Nadal staram się jeść zdrowo, a wiadomo czasem coś się zdarzy, jednak staram się, żeby nie było to częściej niż raz dziennie.

W niedzielę przyjechała do mnie moja miłość i śmiało mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Przez to troszkę nie zwracam uwagi na robienie zdjęć temu co jem i chyba muszę zacząć, bo przez to nie mam co tutaj dodawać. Dziś udało zrobić mi się tylko zdjęcie mojego śniadania. Staram się też wykonać jakikolwiek trening. Dziś jazda na rolka i brzuch, wczoraj trening z Ewą Chodakowską. Mam na dzieję, ze będzie dobrze i uda mi się utrzymać formę.

Grzanki z serkiem wiejskim i pomidorkiem. Herbata zielona.


I jeszcze poniedziałkowe śniadanie..
Tost pełnoziarnisty z plasterkiem sera, szynki i ketchupem. Herbata zielona.
Postaram się robić jak najwięcej zdjęć i pisać częściej ;)
Trzymajcie się!